Kas ir EVISIT.EU? 

EVISIT ir Baltijas vadošā tiešsaistes izglītības platforma veselības aprūpes speciālistiem (HCP — Health Care professionals). EVISIT ir vietne, kur veselības aprūpes speciālisti dalās pieredzē, uzlabo zināšanas un uzzina par modernākajām medicīnas tendencēm. Reģistrētie lietotāji var apgūt mācību materiālus par dažādiem tematiem, piekļūt jaunākajai medicīnas informācijai  un apliecināt savas jauniegūtās zināšanas, saņemot sertifikātus, kā arī  apmeklēt tiešsaistes konferences, vebinārus, atrodoties jebkurā vietā.  Veselības aprūpes speciālistiem (HCP) tā ir lieliska iespēja paplašināt savu redzesloku un ietaupīt laiku, kas citādi tiktu pavadīts ceļā.

Lekcijas un kursi ir pieejami video un audio prezentāciju formātos. 

Lekcijas paredzētas ārstiem, farmaceitiem, medmāsām un citiem veselības aprūpes speciālistiem resertifikācijas veikšanai, CME punktu vai kredītpunktu iegūšanai. Izglītojošie materiāli tiek veidoti sadarbībā ar labākajiem speciālistiem, profesionālajām asociācijām, vietējo un starptautisko universitāšu profesoriem.

EVISIT.EU ir jau vairāk kā 10 gadu ilga pieredze, un tiešsaistes veselības aprūpes speciālistu izglītības platformai ir lielākais lietotāju skaits Baltijas valstīs — vairāk kā 49 000 reģistrētu veselības aprūpes speciālistu 2022. gadā.

EVISIT.EU atrodas Rīgā, Viļņā un Tallinā.